Людям з порушення зору Звичайна версія

Квартири ПАТ «ДІАМАНТБАНК» у Києві будуть продані через аукціон

28.08.2019

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продає через голландський аукціон в системі ProZоrro.Продажі понад 30 квартир, що обліковуються на балансі ПАТ «ДІАМАНТБАНК».

Усі квартири розташовані в житловому комплексі "Crystal Park", зведеному  у Києві поблизу метро Шулявська на проспекті Перемоги, 42. Будинок вже зданий в експлуатацію. Квартири мають цегляні стіни та метало-пластикові вікна. Без ремонту.

Житловий комплекс розташований поруч з парком ім. Пушкіна, вигляд на який відкривається з вікон будівлі. Панорамне скління візуально розширює  приміщення, які й так мають висоту стелі понад три метри. Під будинком розташовується просторий дворівневий паркінг.

Кожна квартира продається окремим лотом. Обрати собі відповідний лот можна, як через сайт ProZоrro.Продажі за посиланням, так і через паспорти активів, які розміщені на інформаційному порталі Фонду гарантування torgi.fg.gov.ua у рубриці нерухомість за посиланням. Оголошення з пропозиціями про продаж у цьому житловому комплексі додаються поступово.

Ознайомитись з майном можна, звернувшись до ПАТ «ДІАМАНТБАНК» за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 48. Докладна інформація про лоти вказана в оголошеннях.