Людям з порушення зору Звичайна версія

Пул кредитів юросіб та фізосіб 5 банків виставлено на торги у лютому

16.01.2020

ПРЕС-РЕЛІЗ. На аукціон 20 лютого 2020 року виставлено пул, що складається з активів юридичних осіб, які перебувають на балансі неплатоспроможних: АТ «Банк «Фінанси та Кредит», АТ «ВТБ БАНК», ПАТ «ДІАМАНТБАНК», ПАТ БАНК «ТРАСТ» та АТ «РОДОВІД БАНК». Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону.

До складу пулу ввійшли права вимоги за 60 кредитами юридичних та фізичних осіб, дебіторська заборгованість. Середня прострочена заборгованість за кредитами – 8 років. Загальна заборгованість за договорами склала 5 007 млн грн. За 37 кредитами тривають судові провадження, 9 кредитів перебувають на опрацюванні Державної виконавчої служби.

Стартова ціна пулу – 984 млн грн.

Коротка презентація (тізер) – за посиланням.

Значна частина кредитів не забезпечені заставою.  Серед забезпечнння: Житловий будинок з земельною ділянкою в м. Умань, фінансова порука, майнові права, транспорт, цінні папери.

Пул був сформований за календарним підходом. Тобто до його складу увійшли активи, що попередньо виставлялись на індивідуальні торги, але не були викуплені.

Ознайомитися із матеріалами кредитних справ, що увійшли до складу пулу, потенційні інвестори можуть у віртуальній кімнаті даних. Порядок отримання доступу до віртуальної кімнати даних – за посиланням.

Детальніша інформація про лот (GL48N215720) із описом кредитних угод та переданого забезпечення міститься у публічному паспорті активу на інформаційному порталі Фонду гарантування torgi.fg.gov.ua – за посиланням. З умовами участі в аукціоні також можна ознайомитись на сайті Фонду гарантування fg.gov.ua  та ProZorro.Продажі.