Людям з порушення зору Звичайна версія

Пул кредитів шести банків-банкрутів буде виставлений на торги 12 березня

06.02.2020

ПРЕС-РЕЛІЗ. Фонд гарантування вкладів виставляє на продаж пул активів шести неплатоспроможних банків – АТ «ВТБ Банк», АТ «Дельта Банк», ПАТ «Діамантбанк», АТ «Родовід Банк», ПУАТ «Фідобанк» та АТ «Банк «Фінанси та Кредит». Торги відбудуться 12 березня 2020 року на майданчику ТОВ  «Фьост Файненшіал Нетворк Юкрейн».

Основа пулу – майже 300 кредитів юридичних і фізичних осіб, а також майнові права і дебіторська заборгованість. Середня прострочка за кредитами – в середньому 7 років. Загальна сума заборгованості – 11,7 млрд грн.

Початкова ціна пулу активів – 2,322 млрд грн.

Аукціон пройде за голландською моделлю з поступовим зниженням ціни упродовж дня.

Серед об’єктів застави за кредитами – нерухоме майно комерційного призначення, житлова нерухомість та земельні ділянки. Їх загальна заставна вартість становить понад 467 млн грн.

Фонд гарантування нагадує, що мова йде про продаж саме кредитів і прав вимог, тобто боргів, а не безпосередньо об’єктів нерухомості чи майна у заставі за ними. Це означає, що при купівлі цих активів інвестор отримує можливість працювати з проблемними кредитами.

 Детальна інформація про лот #UKR-2020-03 – на інтернет-порталі Фонду гарантування вкладів torgi.fg.gov.ua за посиланням, а також на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів за посиланням. Ознайомитись з умовами аукціону та матеріалами кредитних справ, які увійшли до складу пулу, можна на веб-сторінці організатора торгів www.ffncorp.com, для зареєстрованих учасників, у кімнаті даних банку або у віртуальній кімнаті даних – алгоритм доступу за посиланням.