Людям з порушення зору Звичайна версія

Оренда складських приміщень в місті Києві

15.07.2020

ПРЕС-РЕЛІЗ. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб пропонує в оренду складське приміщення в Києві, що належить ПАТ «ДІАМАНТБАНК», загальною площею 1000 кв. м. Можлива оренда в цілому або частини площі.

Приміщення знаходиться на 7 поверсі складського комплексу, розташованого за адресою: вул. Семена Скляренка, 4. Комплекс має зручний під’їзд для розвантаження (рампа), а також оснащений вантажними ліфтами.

Свої пропозиції можуть надавати як юридичні, так і фізичні особи. Для цього достатньо оформити електронний запит (зробити заявку) на офіційному веб-сайті Фонду в підрозділі "Оренда майна" розділу "Активи банків". Також можна письмово звернутися до ПАТ «ДІАМАНТБАНК». Додаткову консультацію можна отримати за телефонами: (097) 280-24-85 (ПАТ «ДІАМАНТБАНК») або (044) 33-33-642 (ФГВФО).

ПАТ «ДІАМАНТБАНК» забезпечує доступ потенційних орендарів до майна (приміщення). Оглянути площу під оренду можна у будь-який час, згідно з графіком роботи неплатоспроможного банку.

Передача в оренду приміщень здійснюється відповідно до Положення про оренду майна неплатоспроможних банків, затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 15.02.2018 №465, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 березня 2018 р. за N 313/31765. Ознайомитись з Положенням та рекомендованою формою договору оренди майна (активів) можна на сайті Фонду в підрозділі "Оренда майна" розділу "Активи банків".