Людям з порушення зору Звичайна версія

Великий об’єкт комерційної нерухомості в Києві площею майже 11 тис кв м буде виставлено на аукціон

ПРЕСРЕЛІЗ  

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставить на продаж 18 березня 2021 року лот, у складі якого активи ПАТ «ДІАМАНТБАНК» – окремо розташована офісно-складська будівля загальною площею 10 806 кв м на столичній Куренівці по вул. Скляренка, 4, оснащена системою пожежогасіння. Також до складу лоту увійшли 2 448 одиниць основних засобів, які є активами ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ». Відкриті електронні торги пройдуть у системі Prozorro.Продажі.

Початкова ціна лоту – 196,48 млн грн.

Виставлена на продаж комерційна нерухомість може стати вдалою інвестицією для покупців, які шукають будівлю для ведення власного бізнесу або здачі приміщень в оренду.

Продаж відбудеться за англійською моделлю аукціону. Взяти участь у відкритих, прозорих торгах можуть юридичні та фізичні особи. Для цього потрібно попередньо зареєструватись у системі ProZоrro.Продажі. Переможцем аукціону стане той, хто запропонує найвищу ціну за лот.

Додамо, що передача покупцю частини приміщень загальною площею 1 277 кв м, розташованих у будівлі по вул. Скляренка, 4, з системою пожежогасіння (інвентарний номер 31557), відбудеться у строк до завершення процедури ліквідації ПАТ «ДІАМАНТБАНК».

Більше інформації про лот G22N019421 та умови участі в аукціоні можна дізнатися на офіційному сайті Фонду за посиланням, а також на сайті ProZorro.Продажі за посиланням.

Всі кошти, отримані від продажу активів, Фонд спрямовує на розрахунки з кредиторами неплатоспроможних банків.